Living Legends připraují plno zajímavých věcí

Legendární parta ze západního pobřeží Ameriky nedávno nabídla svým fanouškům program na letošní rok a je na co se těšit.

 

Jako hlavní bod programu je nové album Living Legends jako celku. Jmenuje se Legendary Music Volume 1 a vyjde již 8. srpna. Obsahovat bude však "jen" sólo pecky od jednotlivých členů, které se pak objeví na jejich připravovaných albech. Najdete zde ovšem i dva dosud nevydané tracky od 3 Melancholy Gypsys a Grouch & Eligh. Tracklist Legendary Music Volume 1 vypadá následovně:

 

01. Aesop – Moving at the Speed of Life (feat. Slug)
02. Lucky – Another Day (feat. Marty James)
03. The Grouch – Artsy
04. Bicasso – She’s the One
05. Sunspot Jonz – Purple Kush
06. Murs – Love You Like That
07. Lucky – Rap, Rap, Rap
08. Bicasso – Think Big
09. 3 Melancholy Gypsys – 2010
10. Scarub – Close To You (feat. Nesa Wright)
11. Grouch & Eligh – Remember Who You Are

 

Svoji desku v těchto dnech vydává jeden ze zakládajících členů celého uskupení – Sunspot Jonz. Jmenuje se Back in Black, obsahuje 18 tracků a jedná se o sakra žhavý zboží. Hostují zde Myka Nyne, Himself a Murs a na produkci pomáhají Big Shawn (Bored Stiff), Wiz, Kruse, Anacron a BOAC. Zároveň také Sunspot Jonz pracuje na svém filmu, který se jmenuje Sonny Dreamweaver, a také na dalších třech albech. Tracklist k Back In Black vypadá takto:

 

01. Invincible

02. Dark Phoenix  

03. Purple Kush

04. She (feat. Myka Nyne (Mikah 9))

05. BangCrazy

06. Comb’n out my Fro (feat. Himself)

07. Theme ov the Firegods

08. Bumblebee

09. Davey Grillface(90%)

10. Ghostheart Spokenword

11. Venom

12. Dream Master

13. Snatch

14. King ov Bump

15. Realionairre  

16. Carstudio/Drunkdriver

17. Hellz Angelz (feat. Murs)  

18. Winds of Destiny

 

Tvrdě maká také Lucky (dříve Lucky.I.Am), který se dal dohromady s Marty James z One Block Radius a společně vydají jako The O.W.L’s (což znamená The Over Weight Lotharios) desku The Animal Handlers.

 

Poslední novinkou, zato zcela zásadní, je informace o společném albu od dvojice Zion I a legendární postavy Grouche. Mluví se o zásadním albu, které bude patřit k nejlepším z nezávislé scény z Los Angeles za tenhle rok. Deska se bude jmenovat Heroes in the City of Dope a vyjde v říjnu letošního roku.

Reklamy
Share

Napsat komentář