Report: Betty Ford Boys live @ Dresden, 30.10.2014

Betty Ford Boys live jeli tour k jejich chystané druhé desce a jedna ze zastávek byly také Drážďany. Puschkin je klasickej klub, prostorem něco asi jako pražskej bejvalej Matrix. Od 21:00 se za mixákem střídají různí lolákové. Nic ale, co by mě nutilo to sledovat, takže často jsme venku, jelikož klub byl nekuřácký. Jen dodám, že přes léto to tam musí bejt super, jelikož venku je udělaná písečná pláž s s dřevěnejma chodníkama a barama.

Lidí bylo ze začátku poskromnu a tak se nabízela otázka, jestli na tohle lidi dojdou. S postupujícím časem ale lidí přibejvá a lehce po půlnoci, kdy už konečně nastupují hlavní aktéři večera, je klub příjemně naplněnej. Odhaduju tak 200 hlav.

Image and video hosting by TinyPic

Pokaždý, když vidim Betty Ford Boys, tak si říkám, že proč to podobně nikdo nedělá u nás. Jejich live hraní není nic jiného, než že tři producenti na sřídačku pouští svoje beats a občas to prohodí nějakým komentářem. Zvuk úplně nehraje prim, takže člověk musel vychytávat místo. Každej z nich dává svoje sólo produkce a samozřejmě i ty, co udělali jako Betty Ford Boys. Nechybí ani věci, které např. Dexter produkoval pro lidi jako “Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha” (celej klub zpívá) Haftbefehl a další.

Velice příjemným zjištěním je, že lidi se bavěj. Vmínaj ty beats a krky jedou na 100%. Co mě třeba překvapilo, jak reagovali na začátky některých skladeb, takže bylo jasné, že to není dav neználků.

Image and video hosting by TinyPic

Nebyli jsme až do konce, ale naštěstí se stihl koupit jejich posledních desetipalec a mohlo se jet spokojeně domů. Spokojeně se zásobou spousty energie z muziky. Na závěr snad jen dodám, že třeba z Prahy to je blíž než do Brna a např. z Ustí nad Labem to je už úplně nic, takže rozhodně doporučuju sledovat koncerty v tomhle městě.

co tam bude např. dál:
21.11 – A-Trak,
2.12 Gragory Porter

Nové album Detox od Betty Ford Boys vychází 28.11 u Melting Pot Music.

Online stores MPM Store | hhv.de | Amazon (LP)
Download stores iTunesBandcamp

Exclusive pre-sale at MPM Store (shipping starts Nov.14th).


PS: Zdravim účastníky zájezdu do Ústí a 1x Prahu.

 

 

čti také:

Betty Ford Boys – Uppers / Downers

Betty Ford Boys – So Fine

Měl bys slyšet: For The People (Brenk Sinatra, Dexter, Shuko, IAMNOBODI, Cid Rim a další)

 


 


 

 
Reklamy
Share

Napsat komentář