Tuamie – In Search Of Myself + other beats

Tuamie – In Search Of Myself + other beats

Už jste zvyklí, co na tomto webu najdete a i když je právě venku např. Talib Kweli na featu s Andreson .Paakem a s beatem od Kaytranady nebo Evidence s klipem Jim Dean, tak to tu nenajdete, jelikož to na vás útočí všude. My rádi objevujeme, hledáme, štouráme, pouštíme se do neznámého. Proto jsem vždy ráda, když spontánně narazím na interpreta, poté si najedu všechno, co snad od něj existuje a pak si jen řeknu: „what the hell“ a jakto, že jsem ho doposud přehlížela.

Podobně tomu bylo i u atlantského producenta říkajícího si Tuamie, když jsem si jako background pustila jednu z Wefunk Shows, kde zazněl jeden z jeho tracků. Chci říct, všichni už tak nějak dokážeme přečíst styl Knxwledge, někteří taky DJ Harrison, Mndsgn, Ohbliv či Dibiase. Ale Tuamie přináší do světa beats a instumentals opět něco nového. Již o něm padla zmínka i v našich dvou článcích, respektive v Beats, Beats & Life vol. 7 i 8 a jeho track jste mohli zaslechnout taky na perfektním mixtapu slečny Sofie.

Na jeho bandcampu, který přímo překypuje všemi možnými a nemožnými EPs se ostatně můžete přesvědčit sami o jeho talentu. A když pak zjistíte taky spojitost s Fatbeats i naším milým Houseshoes, jen vás to utvrdí v tom, že jste na správné adrese. A když dokáže vytvořit téměř celé EP jen ze samplu jedné jediné klasiky „Isn’t She Lovely“ od Stevie Wondera a vás to prostě baví, je to další dobré znamení. Kromě starších věcí se Tuamie nebojí samplovat ani současné interprety, jako je tomu např. na „Water Loops 3“. Za novinku můžeme považovat EP „In Search Of Myself„, které je k poslechu také na jeho bandcampu. Níže přikládám pouze výběr z celé jeho diskografie, detailní poslech nechávám na každém z vás.

 

Reklamy
Share

Napsat komentář