Video: The Mouse Outfit – Cut Em Loose

Video: The Mouse Outfit – Cut Em Loose

Není to dlouho, co jsme zaměřili náš hledáček na anglický Manchester v souvislosti s Children of Zeus. Již několik let fungující seskupení The Mouse Outfit (větší, než vaše rodina přes 5 kolen), má venku novinku „Cut Em Loose“.

A jelikož jsme na stejném písku, můžete zde poznat rapperku a zpěvačku Layfullstop, která se před pár dny objevila také v novince „Fear Of A Flat Planet“ právě od Children of Zeus. Pod produkcí „Cut Em Loose“ je podepsán, tak jako v 99,9% případů, producent Chini spolu s Metrodome a Defty. Je super, že posledních pár let jezdí The Mouse Outfit turné s živou kapelou, momentálně je možné je vidět sice jen v UK, ale snad se to již brzy změní (ó vyslyš naše prosby a přivez je spolu s Children of Zeus).

Co se týče visuálu situovanému v Manchesteru, je to něco, jako když Masta Ace natočí po stopadesáté videoklip v Brooklynu – vše na jedno brdo, ale furt je na co se dívat, člověka to baví a Masta je stále král. Podpořit můžete koupí aktuálního alba „Jagged Tooth Crook“ na vinylu či ostatního merche zde. A jelikož opakování je matka moudrosti (především, pokud se jedná o rap knowledges), níže další, stále čerstvé počiny z již zmíněného alba.

Reklamy
Share