Beats, Beats & Life vol. 12 – 2LATE, Loupo x OldGold, O.S.L,Philanthrope x Plusma, Sángo, Tennyson x Mr. Carmack

Beats, Beats & Life vol. 12 – 2LATE, Loupo x OldGold, O.S.L,Philanthrope x Plusma, Sángo, Tennyson x Mr. Carmack

2LATE – Fuckouttahere

Jak prvního tu máme mladého anglána z Londýna, který v lednu vydal u Radio Juicy desku Waves. Tohle je první track a pro mě osobně nejlepší. A i když by někdo mohl říct, že tohle je produkce tak 5 let zpátky, kdy jel Chief, Evil Needle atd. tak dle mě je přesně to, co dnes chybí. Never 2 late.

Loupo x OldGold – My People

Myyyyy Peopleeeee…. Hold On. Každej beat jezdec zná tenhle sampl od Eddie Kendricks. Ale úplně jinak si s ním pohrála dvojka Loupo a OldGold (oba z Burlingtonu, stát Vermont, USA)

O.S.L . Cruisin’ (Flip)

Ze studeného Vermontu se přeneseme do podobně chladné lokace a tím je Kodaň, odkud je beat maker O.S.L (škoda že není z Osla), který flipnul D’Angelo. A jako jo.

Philanthrope X Plusma – Lament

A jelikož další věc vyšla na Chillhop Music, tak je jasné co očekávat. Tohle kolabo vzniklo na trase Hamburg (Plusma) – Innsrbuck (Philanthrope) a jakože kucí umí zahrát na city. Tohle funguje.

Sángo – Engenho da Rainha (feat. Carlos do Complexo)

Tenhle člen Soulection má venku nový projekt De Mim, Pra Você, který navazuje na Da Rocinha sérii, která je kompletně inspirovaná brazilskou muzikou.

pro vysvětlení:

The name Da Rocinha simply means, in Brazilian Portuguese, „Of Rocinha“. Rocinha is one of the most popular favelas in Brazil, which is located in Rio De Janeiro. Rocinha pretty much birth the baile funk sound and what I want to show is how Rocinha influenced me.“ -Sango

Tennyson x Mr. Carmack – Tuesday

V lehce podobném tempu zůstaneme i v posledním výběru, kterou obstarala dvojka Tennyson a Miloš Čermák.

Reklamy
Share